(0472) 33-67-29
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Гаряча лінія

Графік роботи «гарячої» телефонної лінії

Головного управління Державної казначейської служби України

у Черкаській області

 

за номером: (0472) 33-67-29

 

 

День тижня

Час

Понеділок-четвер

9.00 – 13.00

13.45 – 18.00

П’ятниця

9.00 – 13.00

13.45 – 16.45


ПОРЯДОК 

роботи «гарячої» телефонної лінії Головного управління 

Державної казначейської служби України у Черкаській області

 

Порядок розроблено відповідно до статті 40 Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України  від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою підвищення ефективності роботи Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області (далі – Головне управління) зі зверненнями громадян, об’єктивного та вчасного їх розгляду згідно з вимогами законодавства України.

Цей Порядок визначає організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Головного управління, механізми прийому, реєстрації, оперативного розгляду та надання відповідей на звернення, які надходять на «гарячу» телефонну лінію.

Посадові особи Головного управління, які забезпечують роботу «гарячої» телефонної лінії, у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України «Про звернення громадян», «Про державну службу», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Положенням про Головне управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, затвердженим наказом Державної казначейської служби України від 21.11.2011 № 106, іншими нормативно-правовими актами та цим Порядком.

«Гаряча» телефонна лінія працює в адміністративній будівлі Головного управління за адресою: м. Черкаси, вулиця Хрещатик, 192.

Прийом телефонних дзвінків на «гарячу» телефонну лінію проводиться в робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45  (з перервою на обід з 13:00 до 13:45, за винятком святкових і вихідних днів) за номером телефону (0472) 33-67-29.

Функціонування «гарячої» телефонної лінії забезпечує відділ діловодства Головного управління.

Ефективність функціонування «гарячої» телефонної лінії забезпечується взаємодією самостійних структурних підрозділів Головного управління, а також його територіальними органами.

Основними завданнями роботи «гарячої» телефонної лінії є:

надання довідково-консультативної допомоги;

прийняття, реєстрація та облік пропозицій, заяв і скарг громадян, що стосуються діяльності Головного управління та його територіальних органів.

Звернення, в яких порушено питання довідкового та консультативного характеру, а також ті, які не потребують додаткового вивчення, розглядаються безпосередньо під час звернення шляхом надання консультацій.

Якщо питання, з якими звернувся громадянин, не належать до компетенції Головного управління, посадова особа, яка здійснює прийом телефонного звернення, пояснює громадянину, до якого органу державної влади або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися, і за можливості надає номер телефону.

У разі якщо факти та обставини, викладені у зверненні, вимагають додаткового вивчення, посадова особа має право рекомендувати звернутися до Головного управління з письмовим зверненням у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

Усі звернення громадян, що надійшли на «гарячу» телефонну лінію, реєструються відділом діловодства Головного управління в день їх надходження у Журналі обліку звернень громадян, що надійшли на «гарячу» телефонну лінію Головного управління.

Звернення, що потребує додаткового вивчення і відповідь на яке не може бути надана телефоном реєструється відділом діловодства в день його надходження у Журналі реєстрації звернень громадян Головного управління.

Діловодство за зверненнями громадян, що надійшли на «гарячу» телефонну лінію, ведеться відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348.

На підставі письмової резолюції начальника Головного управління чи заступників начальника Головного управління звернення громадянина на «гарячу» телефонну лінію Державної казначейської служби України передається до відповідного самостійного структурного підрозділу Головного управління для розгляду та вирішення по суті.

Самостійний структурний підрозділ Головного управління після надання відповіді заявнику в той самий день надає її копію відділу діловодства.

Строк розгляду звернення не повинен перевищувати строків, які визначені чинним законодавством.

Звернення, що потребують детальнішого вивчення, розглядаються в такому самому порядку, що й письмові звернення, відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Звернення громадян, які мають установлені законодавством пільги, розглядаються в першочерговому порядку.

Контроль за вчасним розглядом звернень, що надійшли на «гарячу» телефонну лінію, здійснює відділ діловодства.

Правила етикету та службової поведінки під час телефонної розмови:

посадова особа зобов’язана зняти трубку телефонного апарата не пізніше третього-четвертого дзвінка;

відповідь на телефонний дзвінок починається з привітання, представлення посадової особи та інформування громадянина про те, що телефонний дзвінок надійшов на адресу «гарячої» телефонної лінії Головного управління;

мовою спілкування є українська чи інша мова, прийнятна для сторін;

уважно вислухати повідомлення, поставити уточнюючі запитання, якщо необхідно з’ясувати більше обставин;

зареєструвати звернення;

поінформувати громадянина про те, що його звернення зареєстровано;

надати консультацію чи роз’яснення під час розмови, або здійснити переключення на структурний підрозділ, до компетенції якого належить питання, порушене у зверненні;

у разі необхідності додаткового вивчення питання та неможливості надання відповіді безпосередньо під час розмови поінформувати про орієнтовний термін надання відповіді;

подякувати за телефонний дзвінок.

У разі застосування громадянином ненормативної лексики, образ, а також якщо його звернення містить заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, посадова особа має право припинити спілкування з таким громадянином.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux