(0472) 33-67-29
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Публічна інформація


Про реалізацію Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

З метою реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації», на виконання Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральнихта місцевих органах виконавчої влади», наказу Міністерства фінансів України від 13.02.2012 № 160 «Про затвердження Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна казначейська служба України», в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Черкаській області визначено спеціальне місце для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, яке знаходиться за адресою: вул.Хрещатик, 192, м. Черкаси, кабінет № 310.

Запит може бути поданий:

на поштову адресу: вул. Хрещатик, 192, м. Черкаси, 18001 (на конверті вказувати «Публічна інформація»), Головне управління Державної казначейської служби України  у Черкаській області;

на електронну адресу: office@ck.treasury.gov.ua;

телефаксом: (0472)37-90-12.

Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, за адресою: вул.Хрещатик, 192, м. Черкаси.

Форма рекомендованого письмового інформаційного запиту.docx


Порядок

надання та оприлюднення Головним управлінням Державної казначейської служби України у Черкаській області публічної інформації


Цей Порядок визначає механізм надання Головним управлінням Запитувачам публічної інформації та її оприлюднення.

Публічна інформація Головного управління оприлюднюється Відповідальною особою за оприлюднення публічної інформації на офіційному сайті Державної казначейської служби України або в іншій формі, визначеній головою Державної казначейської служби України.

Інформація про бюджет оприлюднюється відповідно до вимог, визначених Бюджетним кодексом України.

Запитувачі інформації також можуть реалізувати право на доступ   до інформації за інформаційним запитом. У разі виникнення сумнівів у достовірності чи повноті оприлюдненої інформації, Запитувач може звернутися із запитом до Відповідальної особи Головного управління для перевірки та уточнення такої інформації.

Запит подається Запитувачем у довільній формі або шляхом заповнення рекомендованої форми запиту згідно з Інструкцією щодо процедури подання запиту на інформацію та її отримання. Запит має містити: ім’я запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, загальний опис інформації або вид, назву та зміст документа щодо якого зроблено запит, якщо запитувачеві це відомо, підпис та дату за умови подання запиту в письмовій формі.

6. За результатами розгляду запиту приймається одне з рішень про:

задоволення запиту та надання відповіді;

відмову в задоволенні запиту на інформацію;

направлення запит належному розпоряднику інформації з одночасним повідомленням про це Запитувача;

відстрочку в задоволенні запиту на інформацію.

7. Рішення, дії або бездіяльність Відповідальної особи Головного управління Запитувач має право оскаржити, звернувшись до начальника Головного управління, голови Державної казначейської служби України, Міністра фінансів України або до суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.


  

Інструкція

щодо процедури подання запиту на інформацію та її отримання


Запитувач інформації має право звернутися до Головного управління із запитом на інформацію (далі – запит) в усній або письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або по телефону.

Запит подається Запитувачем у довільній формі або шляхом заповнення затвердженої Головним управлінням рекомендованої форми   з обов’язковим зазначенням:

Прізвища, імʼя, по батькові фізичної особи або найменування юридичної особи чи об’єднання громадян із зазначенням ЄДРПОУ.

Поштової адреси чи адреси електронної пошти.

Номера домашнього, службового або мобільного телефону.

Загального опису інформації або виду, назви, реквізитів чи змісту документа, щодо якого зроблено запит, якщо Запитувачу це відомо.

Способу отримання відповіді: поштою (зазначити поштову адресу), факсом (зазначити номер факсу), електронною поштою (зазначити адресу) або в усній формі (зазначити номер телефону).

Дати і підпису, якщо запит подається письмово.

Розділ «Примітка» заповнюється у разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) Запитувач не може подати письмовий запит. У такому разі запит оформляє Відповідальна особа Головного управління, яка обов’язково зазначає в запиті своє прізвище, імʼя, по батькові, контактний телефон та надає копію запиту Запитувачу.

Відповідальна особа Головного управління реєструє запит у журналі реєстрації інформаційних запитів.

Головне управління зобов’язане надати відповідь на запит Запитувачу не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись  і загрожують безпеці громадян і відносяться до компетенції Казначейства, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.  У такому разі Запитувач повинен надати обґрунтоване клопотання  про термінове опрацювання запиту.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, Головне управління може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку Головне управління повідомляє Запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Рішення, дії або бездіяльність Головного управління щодо запиту Запитувач має право оскаржити до начальника Головного управління, голови Державної казначейської служби України, Міністра фінансів України       або до суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux