(0472) 33-67-29
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Колегія ГУ ДКСУ у Черкаській області

Опубліковано 13 грудня 2019 року, 11:47

12 грудня 2019 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Черкаській області відбулось розширене засідання Колегії. Начальник Казначейства Сергій Никопаненко у вступному слові окреслив основні питання щодо завершення 2019 бюджетного року та початку 2020 року, серед яких пріоритетними є запровадження з 01.01.2020 нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів в системі Казначейства, введення міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

У роботі Колегії взяли участь начальники територіальних органів Казначейства Черкаської області та керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління.

На засіданні Колегії відповідно до порядку денного виступили:

Начальник відділу видатків, мережі та зведених показників бюджету Олена Кабаш, начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів Людмила Котляр щодо Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників/одержувачів бюджетних коштів та формування мережі розпорядників/одержувачів бюджетних коштів.

Начальник управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер Олександр Красовський щодо питань бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів та запровадження з 01.01.2020 в системі Державної казначейської служби України Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

Начальники районних управлінь Казначейства області доповіли про актуальні проблемні питання завершення бюджетного 2019 року та початку 2020 року.

За результатами засідання Колегії Головного управління ухвалено відповідні рішення.