(0472) 33-67-29
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Робочий візит керівника Головного управління до Драбівського району Черкаської області

Опубліковано 04 вересня 2019 року, 15:43

03 вересня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко перебував з робочою поїздкою у Драбівському районі.

Під час свого візиту до району керівник обласного Казначейства, спільно з начальником управління Державної казначейської служби України у Драбівському районі Черкаської області Кубрушко Т.В., провів зустріч з керівництвом В.Хутірської сільської ради об’єднаної територіальної громади, на якій були присутні: сільський голова Шинкаренко Н.О., головний бухгалтер Соломаха Л.М., начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Матвійчук Л.П.

Завітав С. Никопаненко також і до Михайлівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Драбівської селищної ради об’єднаної територіальної громади, де зустрівся з головами Донцем А.Г. та Хмарою В.І. 

У ході зустрічей обговорювались питання: щодо функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в умовах децентралізації; переваги та проблеми в обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство»; питання, пов’язані із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні; використання коштів державного бюджету, зокрема Державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

Сергій Миколайович провів робочу нараду з колективом управління, на якій йшла мова про актуальні питання діяльності, а саме: здійснення попереднього та поточного контролю в частині правильності оформлення підтвердних документів; дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»; здійснення контрольних повноважень органами Державної казначейської служби України при проведенні видатків на капітальне будівництво та капітальний ремонт, згідно з Порядком державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764; особливості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство»; щодо обсягу перерахування та своєчасного використання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам; щодо розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів.

Під час спілкування з казначеями Драбівщини обговорювалися питання кадрового і матеріального забезпечення управління, виробничі питання, пов’язані з запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні.

Особливу увагу було приділено питанням дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки в органах Казначейства.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux