(0472) 33-67-29
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Розширене засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області

Опубліковано 21 червня 2019 року, 11:23

20 червня 2019 року у місті Черкасах відбулось розширене засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області під головуванням начальника Никопаненка С.М.


У роботі Колегії взяли участь керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління та начальники територіальних органів Казначейства Черкаської області.

На засіданні Колегії відповідно до порядку денного розглядались наступні питання:

Про дотримання територіальними органами Державної казначейської служби України Черкаської області вимог нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки. Питання забезпечення охорони приміщень.

Казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного і місцевих бюджетів при здійсненні капітальних видатків.

Документування управлінської діяльності у територіальних органах Державної казначейської служби України Черкаської області.


Також до участі в засіданні Колегії були запрошені: заступник начальника управління – начальник відділу технічної охорони та логістики Управління поліції охорони в Черкаській області – Щербина Сергій Миколайович та провідний інспектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області – Білоус Єгор Олегович.

Білоус Є.О. детально поінформував присутніх щодо питань взаємодії між оперативно-диспетчерською службою Управління ДСНС України у Черкаській області та субʼєктами господарювання, що займаються спостеріганням за системами протипожежного захисту. Він наголосив, що субʼєкт господарювання, який отримав відповідну ліцензію для надання послуг з пожежного спостерігання, відповідно до вимог пункт 9 наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30 березня 2015 року № 349 «Про затвердження Правил з пожежного спостерігання» може проводити роботи по цілодобовому пожежному спостеріганню та передачу тривожних сповіщень до оперативно-диспетчерської служби відповідного органу ДСНС.


Щербина С.М. зупинився на питаннях здійснення органами поліції охорони обʼєктів державної форми власності, ознайомив присутніх з вимогами щодо облаштування приміщень системами сигналізації охоронного призначення та здійснення їх технічного обслуговування.

До обговорення питань порядку денного Колегії долучились начальники районних Управлінь Казначейства, які отримали фахові рекомендації спеціалістів Головного управління.

За результатами засідання Колегії Головного управління ухвалено відповідні рішення.